Elektronický obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.

Mini Lynx EET pokladna
Prodej, instalace a zaškolení u zákazníka
EET Pokladní systém Lynx
Pokladní EET systémy na klíč včetně instalace u zákazníka
Pokladní řešení EET Pokladny
Různé řešení dle potřeby zákazníka

Komplexní TISKOVÁ ŘEŠENÍ


mi_kop_col

Barevná multifunkční zařízení

Nejmodernější barevné laserové multifunkce Konica Minolta kombinují vynikající schopnosti barevného i černobílého tisku a kopírování s bohatými komunikačními schopnostmi, vysokou efektivitou a řízením provozních nákladů a také s výjimečnou kvalitou, flexibilitou a funkcionalitou. Ať potřebujete kompaktní řešení do malé kanceláře nebo instalaci centralizovaného pracoviště pro celé oddělení.


mi_kop_bw

Černobílá multifunkční zažízení

Vysoká kvalita a rozlišení černobílých tisků a kopií, rychlé skenování, flexibilní dokončování, to jsou charakteristické rysy, které poskytují multifunkční černobílé tiskové systémy Konica Minolta.


mi_tisk

Tisková zařízení

Kvalitní barevný a černobílý tisk, působivé možnosti práce s papírem a rozsáhlé nabídky dokončovácích funkcí jsou společně se snadnou integrací do síťového prostředí hlavními výhodami tiskových strojů bizhub P, vhodných i pro ty nejnáročnější úkoly.


mi_tisk_col

Barevné tiskárny

Konica Minolta nabízí řadu barevných laserových tiskáren oceněných nezávislými recenzemi, od malých kompaktních modelů po výkonné stroje pro vysoké zatížení. Všechny modely se vyznačují ysokou kvalitu tisku a mnoha zajímavými funkcemi pro nejrůznější kancelářské využití.


mi_tisk_bw

Černobílé tiskárny

Široká řada černobílých laserových tiskáren od malých stolních tiskáren ař po tiskárny pro větší pracovní skupiny. Konica Minolta u svých černobílých tiskáren klade důraz především na co nejnižší náklady na tisk, při perfektní kvalitě tisku.


mi_tisk_mfp

Multifunkční tiskárny

Konica Minolta nabízí v jediném zařízení tisk, kopírování, skenování a v případě potřeby i fax. Jediné kompaktní zařízení nabídne řešení všech potřeb v kanceláři - ať potřebujete černobílý nebo barevný stroj. Multifunkčnost je efektivní, prostorově úsporná a komunikačně výkonná.

Stormware Pohoda

Kerio certified partner

kerio

 Kerio ConnectKerio Control,

Kerio OperatorSamepage

Pokladní systém LYNX

LYNX baner

ACER Synergy Partner GOLD

Acer logo Synergy gold

KONICA MINOLTA

premium partner

HP partner

Business Partner Insignia